MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 10548310
nr 1054 8310
Sekretär
omkring 1800, Ek, längd: 104 cm, djup: 49 cm, höjd: 108 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 september 2016
kl 20:38:26
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)